Hakkımızda

PGA Akademi olarak Adli Bilimler alanında eğitimler veren ve alanında uzman binlerce kursiyer yetiştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. PGA Akademi olarak Adli Bilimler alanında yetiştirdiğimiz uzmanlarımız ve eğitmen hocalarımız aracılığı ile bilirkişilik ve kriminalistik alanlarında sizlere yazılı mütalaa, uzman görüşü ve bilirkişilik hizmetleri de vermektedir. PGA Akademi Adli Bilimler alanında hem eğitim veren hem de inceleme yapabilen Türkiye’ de ilk ve tek kurumdur. Yanlız değilsiniz ihtiyacınız olan küçük bir kanıttır söylemi ile yola çıkan PGA BİLİRKİŞİLİK ofisi sizin da yanı başınızda her an bir telefon uzağınızdadır. Dosyanızda bulacağımız küçük bir kanıtın dosyanızın ilerleyişini değiştirecek ve haklılığınızı ortaya çıkaracaktır. Haklılığınızı ortaya çıkardığımızda hayatınız kurtulacaktır.

Masumiyet karinesi, Anayasa'nın 38. maddesinin dördüncü fıkrasında “Suçluluğu hükmen sabit oluncaya kadar kimse suçlu sayılamaz.” Hükmünü hiç aklınızdan çıkarmadan PGA BİLİRKİŞİLİK ofisi ile temasa geçmeden suçlu sayılamazsınız.

Adli Kriminal Bilirkişilik hizmetleri olarak; yazı, imza, sahtecilik, görüntü, ses, parmak izi, elektronik cihazlarda verilerin geri getirilmesi, balistik, olay yeri, trafik kazası vb gibi alanlarda sözlü ve yazılı mütalaa verilmektedir.

Avukatınızın talebi halinde CMK 67/6 ve HMK293/1 maddelerine istinaden yazılı mütalaa, uzman görüşü ve bilirkişilik hizmetleri verilmektedir.